12+
HD 1080p

Про що серіал Міс Марпл: Детективний серіал «Міс Марпл Агати Крісті» розповідає про розслідування вбивств літньою жінкою, яка краще розуміється на криміналістиці, ніж деякі співробітники британської поліції. Міс Джейн Марпл живе в тихому англійському селі Сент Мері Мід, займається громадською діяльністю, доглядає свій сад і дуже любить в'язати. Але найбільше міс Марпл любить розгадувати різні загадки, тим самим тренуючи свій аналітичний розум.

Будучи вельми цікавою особою та свого роду детективом-любителем, міс Марпл із задоволенням займається власними розслідуваннями різних справ, паралельно з поліцією. Відвідуючи родичів і друзів, вона натикається на загадкові вбивства, таємницю яких необхідно розкрити. Коли ж у бібліотеці будинку Доллі Бантрі знаходять тіло вбитої жінки, то за справу одразу береться її подруга міс Марпл.

.

Дивитися серіал Міс Марпл 1, 2, 3, 4, 5, 6 сезон, 3 серія в хорошій якості на iPhone, iPad, Android

Світло
Плеєр 1 Плеєр 2 Трейлер
3 169
0
+911
Шановний гість, ми раді повідомити вам що ви маєте можливість подивитися серіал

Міс Марпл 1, 2, 3, 4, 5, 6 сезон 2004 року

українською мовою, на нашому зручному плеєрі який працює і на телефоні, і планшеті під управлінням Андроїд (Android c підтримкою HLS), a так само iPhone і iPad під управлінням iOS в якості HD 720 або 1080. Приємного перегляду!
Комментарии (0)
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Пошта для скарг
[email protected]