Некоронована принцеса / Taçsiz Prenses

HD 1080p
0
Рік: 2023
Країна: Туреччина
Якість відео: HD 1080p
Режисер: Волкан Кескін
Тривалість: 00:47:00
Переклад: Субтитри | Ukrainian aile production
Про що серіал Некоронована принцеса
Цей серіал розповідає історію 9-річної дівчинки на ім'я Масал (Еліф Куртаран). Усе своє дитинство вона провела з турботливою матір'ю Сірін (Феріде Четін). Масал - мила і наївна дитина, яка не знає про жорстокість цього світу. Вона дуже любить свою матір Сірін та її фантастичні розповіді. Однак Масал ще не знає, що дуже скоро їй доведеться протистояти підступному світу дорослих. Несподівано у Сірін виявляють серцеве захворювання, і вона потрапляє в лікарню на лікування. Дівчинка залишається зовсім одна, і в такому юному віці вона боротиметься за своє життя. У цій боротьбі Масал з ніжної дитини поступово перетворюється на зухвалу дівчину, готову на все, щоб протистояти холодному світу.

На щастя, у житті головної героїні з'являється шкільний учитель Евгін (Ісмаїл Хаджіоглу), її новий класний керівник, який готовий простягнути дівчинці руку допомоги, щоб вона не потонула в безодні жорстокості. Зі свого боку, Масал відчуває підтримку Евгіна, їй більше не здається, що світ об'єднався проти неї. Крім того, вона зближується з його собакою Кофте. Учитель, який розуміє, в усьому підтримує Масал, тоді як вона мріє тільки про те, щоб її хвора мати Сірін, нарешті, вилікувалася і повернулася до неї. Тоді вони знову зможуть жити разом, і Масал слухатиме її чарівні казки. Заради цього дня головна героїня готова не здаватися.

Однак поки Масал сподівається на краще, на її життєвому шляху з'являється підлий вітчим Фуат (Толга Текін). Він будує плани, щоб помститися Сірін та її доньці, і не зупиниться ні перед чим, щоб назавжди розлучити їх. Коли ж Сірін після курсу лікування, нарешті, виписують з лікарні і вона хоче повернутися додому, Фуат робить усе можливе, щоб вона більше ніколи не побачила Масал.

Дивитися серіал Некоронована принцеса 1 сезон, 6 серія в хорошій якості на iPhone, iPad, Android

Плеєр 1 Трейлер Скарга
Коментарів (0)
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив