16+
HD 1080p

Про що серіал Венздей: У юної дівчини Венздей дуже незвичайна родина. Її батько душі не чає в коханій дружині, мати Мартіша завжди відповідає взаємністю чоловікові, молодший брат, над яким завжди можна посміятися і пожартувати і навіть недолугий дядько Фестер - всі вони виглядають як зразкова родина. За всіма ними вона страшенно скачає, коли вирушає до академії «Невермор», яка має дуже моторошну славу. Однак довго сумувати на новому місці їй не вдається. Дівчина, що виросла в обстановці містики та зв'язку з потойбічним, надто інша, щоб прижитися серед звичайних людей.

Від її батьків, які володіють навичками чорної магії, їй передалися незвичайні здібності, а вроджена похмурість та готичний стиль відразу ж виділяють із натовпу сірих та однакових однокласників. Все це не дає їй жодного права дивитися на світ крізь призму романтичності та оптимізму. Через це оточуючі вважають її надмірно драматичною та ексцентричною. А ще її виділяє серед інших природна допитливість та уважність до деталей. Гострий розум, незвичайна сила, що ховається в настільки щуплому тілі, і допомагають їй легко виходити переможницею з найскладніших і, здавалося б, безвихідних ситуацій, знаходячи дуже нестандартні рішення.
.

Дивитися серіал Венздей 1, 2 сезон, 8 серія в хорошій якості на iPhone, iPad, Android

Світло
Плеєр 1 Плеєр 2 Трейлер
131
1
+22
Шановний гість, ми раді повідомити вам що ви маєте можливість подивитися серіал

Венздей 1, 2 сезон 2022 року

українською мовою, на нашому зручному плеєрі який працює і на телефоні, і планшеті під управлінням Андроїд (Android c підтримкою HLS), a так само iPhone і iPad під управлінням iOS в якості HD 720 або 1080. Приємного перегляду!
Комментарии (0)
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Пане мере
Пане мере 21 января 2023 13:56 
Цей серіал найкращій з яких я колись дивився. Раджу усім
0

Пошта для скарг
[email protected]