Жар-птиці (66 серія) / Ates Kuslari

HD 720p
0
Рік: 2023
Країна: Туреччина
Якість відео: HD 720p
Режисер: Гьохан Айіз, Беналь Тахірі
Тривалість: 01:38:00
Переклад: Субтитри | Ukrainian aile production
Про що серіал Жар-птиці (66 серія)
Ця сімейна драма порушує важливу соціальну проблему - існування в суспільстві безпритульних дітей. Сюжет серіалу починається 2000 року і знайомить глядачів із п'ятьма малолітніми дітьми, які живуть на вулиці. Серед них - Алі, Меркан, Гюлайше, Сабіт і Зіпкін. Жоден із них не знає свого походження і не має жодних родичів, тож, окрім них самих, у них більше немає нікого. Подорослішавши, їм вдається стати братами і сестрами та отримати єдине для всіх прізвище - Атеш.

На своєму життєвому шляху їм довелося подолати багато труднощів і перешкод, щоб домогтися того рівня життя, який вони мають зараз. Тільки дружнє плече і постійна підтримка дозволили їм кинути виклик жорстокому світу людей. Хлопцям вдалося протистояти своїй долі і дізнатися, що означає бути сім'єю, не пов'язаною один з одним кров'ю, а життєвими узами. Вони відмовилися називати себе безрідними і, не маючи коріння, трималися одне за одного.

Історія безпритульних дітей починається того дня, коли одного разу вночі вони виявили на сміттєзвалищі півторамісячне немовля. З цього моменту доля дітей кардинально зміниться. Вони розуміють, що життя цієї дитини відтепер у їхніх руках. Найстарший із безпритульних - 13-річний Алі стає йому батьком, і всі разом у такому юному віці починають піклуватися про нього. Безрідні діти, які не можуть подбати про себе, вирішують виховати цього малюка.

Дивитися серіал Жар-птиці (66 серія) 1 сезон, в хорошій якості на iPhone, iPad, Android

Плеєр 1 Плеєр 2 Трейлер Скарга
Коментарів (0)
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив