Ван Піс (1073 серія) / One Piece

HD 1080p
8.3
0
Рік: 1999
Країна: Японія
Якість відео: HD 1080p
Режисер: Уда Коносуке
Тривалість: 00:24:54
Переклад: багатоголосий закадровий | Клан Kaizoku, багатоголосий закадровий | QTV, двоголосий закадровий | Togarashi, багатоголосий закадровий | SaloVpalo, субтитри | SaloVpalo
Про що серіал Ван Піс (1073 серія)
Перед стратою легендарний пірат Капітан Роджер відкрив світові таємне місце, де він ховав свою здобич. Багато хто намагався розгадати таємниці островів Великої Лінії, і сотні сміливців спробували щастя в цьому проклятому місці. Але ніхто з них не міг собі уявити, скільки небезпечних і злих істот зустрінеться на цьому загубленому в морі острові. Більшість цікавих так і залишилися лежати, а ті, кому пощастило вибратися з острова живими, вже не вважали пошук скарбу нездійсненним завданням. Але жадібні, кровожерливі пірати - не ті люди, які бояться відвідувати Велику Лінію.

Герой цієї історії - мавпочка Луффі, 17-річний хлопець, одержимий мрією стати піратським королем, таким же могутнім, як і сам покійний Роджер. Зібравши групу таких же відважних моряків, як і він сам, Мавпа вирушає в далеку подорож, щоб знайти скарб Роджера і здійснити свою давню мрію. Але чи вистачить юнакові сміливості та винахідливості подолати хитрі пастки Роджера вздовж Великої Лінії, або ж він і його команда приєднаються до мисливців за скарбами, які тут загинуть?

Дивитися серіал Ван Піс (1073 серія) 1 сезон, 30 серія в хорошій якості на iPhone, iPad, Android

Плеєр 1 Плеєр 2 Трейлер Скарга
Коментарів (0)
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив