Секретні матеріали / Цілком таємно / X-Files

HD 720p
8.2
0
Рік: 2008
Країна: США
Якість відео: HD 720p
Режисер: Кріс Картер
Тривалість: 00:44:25
Переклад: двоголосий закадровий | 1+1 (s1-6); 2+2(s7-9); багатоголосий закадровий | Омікрон (s10); BaibaKoTV (s11)
Про що серіал Секретні матеріали / Цілком таємно
Фокс Малдер з Даною Скаллі - спеціальні агенти федерального бюро розслідувань, призначені працювати в парі над одним з найцікавіших і незвичайних проектів - «Секретні матеріали». У даному проекті розслідуються ті справи, що колись були переведені в архів і забуті, тому що довести все те, що було зроблено вампірами, перевертнями, прибульцями і іншими цікавими персонажами, було нереально. Пояснити їх намагалися також, як і Скаллі - з точки зору нормальної, здорової логіки і розуму, але безуспішно. Але тепер у Скаллі є гідний її опонент, який не вважає, що такі речі можна просто проаналізувати і зрозуміти. У постійних дискусіях проходить їх робота над черговою справою, що приносить свої плоди - справи починають розплутуватися, а їх обопільна неприязнь і недовірf змінюються дружбою, яка все більше і більше переходить в любовні відносини.

Дивитися серіал Секретні матеріали / Цілком таємно 1 сезон, 30 серія в хорошій якості на iPhone, iPad, Android

Плеєр 1 Плеєр 2 Трейлер Скарга
Коментарів (3)
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
Krystyna
Krystyna Добавлен: 27 февраль 2024 07:42
https://piratproxies.com/ Хотите обеспечить свою онлайн-активность анонимностью и безопасностью? Представляем вам лучшие украинские 4G прокси - ваш надежный партнер в интернете! Наши мобильные прокси Piratproxies LTE обеспечивают высокую скорость и стабильность соединения, а также позволяют менять IP по ссылке для дополнительной защиты данных. Работают надежно в Телеграме и других платформах. Не оставайтесь без защиты в интернете! Попробуйте наши украинские 4G прокси уже сегодня и ощутите разницу.
Madeleine
Madeleine Добавлен: 27 февраль 2024 08:54
Mobile phone repair shop Birsbane - Gadget Kings PRS phones & MacBook services Shop 4/28 Elizabeth St Acacia Ridge QLD 4110 Australia +61433660451 iphone x back glass replacement
Jacquelyn
Jacquelyn Добавлен: 29 февраль 2024 10:25
https://op200.com Хотите обеспечить свою онлайн-активность анонимностью и безопасностью? Представляем вам лучшие украинские 4G прокси - ваш надежный партнер в интернете! Наши мобильные прокси Piratproxies LTE обеспечивают высокую скорость и стабильность соединения, а также позволяют менять IP по ссылке для дополнительной защиты данных. Работают надежно в Телеграме и других платформах. Не оставайтесь без защиты в интернете! Попробуйте наши украинские 4G прокси уже сегодня и ощутите разницу.