16+
480p

Про що серіал Нове життя: Турецький серіал «Нове життя», розповість глядачам про колишнього солдата, якого звуть Адем. Адем тривалий час служив в бордових беретах, йому завжди вдавалося справлятися з поставленими завданнями. Начальство поважало цього солдата, а товариші по службі знали, що завжди можуть покластися на Адема. Однак, з чоловіком відбувається нещасний випадок і він вимушено залишає улюблену роботу.

Він важко переносить цю обставину. Тепер йому потрібно звикати до цивільного життя, що для нього досить складно. Деякий час по тому Адем знаходить роботу, яка має подібності з тією, де він працював раніше. Адем стає охоронцем для дочки багатого і впливового бізнесмена на ім'я Ясемін. Чоловік ясно усвідомлює, що і зараз йому доведеться ризикувати життям, проте це його не зупиняє.

Молодий охоронець приступає до виконання своїх обов'язків, разом з тим він починає переглядати свої погляди на життя. Настане момент, коли Адему буде необхідно застосувати весь свій навик, який був отриманий за роки служби. Тепер для нього головним є захищати свого роботодавця за всяку ціну..

Дивитися серіал Нове життя 1 сезон, 29 серія в хорошій якості на iPhone, iPad, Android

Світло
Плеєр 1 Трейлер
766
0
+22
Шановний гість, ми раді повідомити вам що ви маєте можливість подивитися серіал

Нове життя 1 сезон 2020 року

українською мовою, на нашому зручному плеєрі який працює і на телефоні, і планшеті під управлінням Андроїд (Android c підтримкою HLS), a так само iPhone і iPad під управлінням iOS в якості HD 720 або 1080. Приємного перегляду!
Комментарии (0)
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Пошта для скарг
[email protected]