Дивитися українською » Турецький серіал » Пані Фазілет та її доньки
16+
HD 1080p

Про що серіал Пані Фазілет та її доньки: Матері завжди хочуть кращого для своїх дочок і намагаються домогтися свого за всяку ціну. Але іноді ця ціна занадто висока, і потрібно вчасно зупинитися. Пані Фазілет - жінка з досить важкої долею, яка живе зі своїми коханими дочками у самому злиденному кварталі Станбулу. Вона дуже рано втратила підтримку і опору, свого чоловіка, тому була змушена справлятися з негараздами сама. Для своїх дочок, вона не бажає такої долі і бере їх долю в свої руки. Але все виявилося не так просто, як вона очікувала.

Старша дочка, Хазан, вже давно заробляє сама на своє життя і має чітку позицію в житті, тому не дає собою маніпулювати. Пані Фазілет і Хазан часто скандалять, і обидві страждають від нерозуміння. Молодша дочка, Едже, ще дуже молода і йде на поводу у своєї матері, проводячи час за заняттями які їй не до душі. Вона займається в модельній школі, готується до конкурсу і спілкується з людьми, які їй не приємні. Але все ж завзятість матері, дає свої плоди. Едже перемагає в конкурсі і тепер Пані Фазілет шукає шляхи її посватати за одного з Егеменів. Щоб забезпечити дочці багате життя про яке сама мріяла..

Дивитися серіал Пані Фазілет та її доньки 1 сезон, 30 серія в хорошій якості на iPhone, iPad, Android

Світло
Плеєр 1 Трейлер
56 618
0
+103251
Шановний гість, ми раді повідомити вам що ви маєте можливість подивитися серіал

Пані Фазілет та її доньки 1 сезон 2017 року

українською мовою, на нашому зручному плеєрі який працює і на телефоні, і планшеті під управлінням Андроїд (Android c підтримкою HLS), a так само iPhone і iPad під управлінням iOS в якості HD 720 або 1080. Приємного перегляду!
Комментарии (0)
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

Пошта для скарг
[email protected]