Локі / Loki

HD 1080p
7.7
+2
Рік: 2021
Країна: США
Якість відео: HD 1080p
Режисер: Майкл Волдрон
Тривалість: 00:47:00
Переклад: багатоголосий закадровий | HD Rezka Studio, Цікава Ідея
Про що серіал Локі
Він міг померти, але скандинавський бог Одін вирішив не тільки врятувати його, давши надію на життя, а й зробив своїм прийомним сином. Він ростив його як рідного, ні в чому не обділяв. Незважаючи на це, герой серіалу «Локі» ріс мстивим, похмурим і хитрим. Він заздрив своєму зведеному брату Тору за те, що той сильніший і завжди знаходиться в центрі уваги. Тоді він продумав план, сподіваючись прибрати Тора і забрати собі владу Одіна. Йому вдалося здійснити задумане, але група людей, які називають себе Месниками, не дала йому правити занадто довго.

Украв Тессеракт, Локі виявляється в досить дивній організації, що приховує свою справжню діяльність. Вона знаходиться за межами часу і простору, а тому далека від розуміння звичайними людьми. Лише обрані здатні дізнатися про неї.

Герой серіалу «Локі» повинен відповісти за свої злочини, скоєні проти часу. Перед тим, як він зануриться в серію пригод, йому належить зробити непростий вибір: допомогти організації в боротьбі зі своєю версією з іншого світу або загубитися за межами часу і простору.

Дивитися серіал Локі 1 сезон, 3 серія в хорошій якості на iPhone, iPad, Android

Плеєр 1 Плеєр 2 Трейлер Скарга
Коментарів (0)
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив